Kapat
Uysal : “Muratpaşa’da öteki olmayacak”
Uysal : “Muratpaşa’da öteki olmayacak”
Artvinliler Gecesi’ne katılan CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal Artvinlilerle halay çekti. Muratpaşa’nın 56 mahallesine dengeli hizmet ilkesini Oyak Sitesi sakinlerine anlatan Uysal, ötekisi olmayan bir belediyecilik hizmeti vereceklerine...
10 Mart 2014 19:53
Font1 Font2 Font3 Font4

Artvinliler Gecesi’ne katılan CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal Artvinlilerle halay çekti. Muratpaşa’nın 56 mahallesine dengeli hizmet ilkesini Oyak Sitesi sakinlerine anlatan Uysal, ötekisi olmayan bir belediyecilik hizmeti vereceklerine değindi.

BİRLİKTE YÖNETİM FELSEFESİ

Adaylığının açıklandığı günden itibaren gerek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tabanından gerekse Antalya kamuoyundan büyük destek alan CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal, haftasonu programının büyük bir kısmını mahalle toplantılarına ayırdı. Kızıltoprak Mahallesi Oyak Sitesi’nde yapılan toplantıda büyük bir destekle karşılanan Uysal, “Bireylerden mahalle konseyine oradan da belediye meclisine taşınan birlikte yönetim felsefesi oluşturacağız” şeklinde konuştu.

SEÇİM ROTA BELİRLEYECEK

Seçim çalışmalarında hemşeri derneklerinin etkinlikleri ve mahalle toplantılarına büyük ağırlık veren Muratpaşa’nın güçlü belediye başkan adayı Avukat Ümit Uysal,  her geçen gün aldığı desteği bir üst noktaya taşıyor. Kızıltoprak Mahallesi’nde seçmen kitlesi ile buluşan Uysal, “Ülkemiz büyük bir sınavdan geçmektedir. Sadece yerel bir seçime gitmiyoruz bu seçi rota belirleyici bir seçim olacaktır. Ben sandığın iradesine ve halkımızın duyarlılığına güveniyorum” dedi.

SİYASETTE DEĞİŞİM ESASTIR

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna değinen Uysal, “Bugün seçmen yaş ortalaması 34’dür. Siyasiler kendilerini bu kriterlere göre revize etmelidir. Sade vatandaşlıkla da yetinmek lazım. Ben günü geldiğinde böyle davranacağım” dedi. Bürokratik engellere boğulmuş tanıdık aranan bir belediyecilik anlayışının sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile bağdaşmayacağına dikkat çeken Uysal, “Vatandaşın teşekkürünü alamıyorsanız bir bahaneye sığınmanın anlamı yoktur. Muratpaşamızın 56 mahallesine de eşit hizmetle insan merkezli bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz” diye konuştu.

 

EŞTEN TAM DESTEK

Toplantıya katılanların sorularını da tek tek yanıtlayan Uysal’ın Kızıltoprak Mahallesi Oyak Sitesi’nde gerçekleşen toplantıya eşi Ümran Uysal’da katıldı. CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ise Kızıltoprak’ın her zaman partilerine tam destek verdiğine dikkat çekerek, “Bu seçim bir kader seçimidir. Ben inanıyorum  ki siyasetteki duruşu dürüstlüğü ve adil yönetim anlayışı ile adayımız Ümit Uysal sandıktan çıkacaktır” dedi.  Uysal katıldığı Artvinliler Gecesi’nde ise;  hemşeri derneklerinin kent kimliğinin ayrılmaz bir parçası olduğunu vurguladı.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa