Kapat
UYSAL’DAN İLK TWEET
UYSAL’DAN İLK TWEET
CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Avukat Ümit Uysal, yeni açtığı Twitter hesabında ilk paylaşımını yaptı. Uysal, mesajında; “Yeni gün, yeni umutlara, yeni hedeflere yol almak demektir” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi’nde...
17 Şubat 2014 13:28
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Avukat Ümit Uysal, yeni açtığı Twitter hesabında ilk paylaşımını yaptı. Uysal, mesajında; “Yeni gün, yeni umutlara, yeni hedeflere yol almak demektir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde geçtiğimiz hafta boyunca yaşanan Muratpaşa Adayı kaosun ardından geçtiğimiz hafta sonu eski il başkanlarından Ümit Uysal’ın ismi öne çıkmıştı. İl Başkanlığı döneminde; partisi ülke genelinde gerilirken, Antalya’dan 8 milletvekili çıkarma başarısını göstererek efsane il başkanları arasına giren Ümit Uysal’ın ismi parti örgütünde de büyük bir kabul gördü.

CHP Genel Merkezi’nden resmi adaylık tebligatını alarak Antalya’ya dönen Ümit Uysal, il başkanlığından coşkulu bir törenle karşılandı.Muratpaşa adaylığı için ismi geçen İl Başkanı Devrim Kök ve İl Kadın Kolları Başkanı Sultan Yeğen’in yanı sıra diğer aday adayları  Uysal’ı bağırlarına basarak birlik ve bütünlük mesajı verdiler. İlk binası önünde toplanan kalabalık partili grubu tam bir gövde gösterisi yaptı.

2

Partinin birleştirici ve bütünleştirici ismi olarak büyük kabul gören Ümit Uysal, yeni haftana kendini bir Twitter hesabı (https://twitter.com/Av_umituysal/status/435343227298664448/photo/1)  açarak başladı. Ümit Uysal, yeni Twitter hesabından attığı ilk mesajı, “Yeni gün, yeni umutlara, yeni hedeflere yol almak demektir.Hedeflerimize ulaştığımız güzel bir hafta olmasını diliyorum” oldu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa