Kapat
UYSAL’IN MELTEM ÇIKARMASI
UYSAL’IN MELTEM ÇIKARMASI
Meltem Mahallesi sakinlerinin büyük ilgiyle karşıladığı Uysal’a aday adayı olan meslektaşları da tam destek veriyor. Sultan Yeğen ve Deniz Filiz’inde katıldığı Meltem buluşması şölen havasında geçti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)...
28 Şubat 2014 13:37
Font1 Font2 Font3 Font4

Meltem Mahallesi sakinlerinin büyük ilgiyle karşıladığı Uysal’a aday adayı olan meslektaşları da tam destek veriyor. Sultan Yeğen ve Deniz Filiz’inde katıldığı Meltem buluşması şölen havasında geçti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal seçim çalışmalarındaki, yüksek temposu ile dikkat çekiyor. Meltem Mahallesi’nde Meltem sakinleri ile buluşan Uysal’a destek CHP kadın kolları eski başkanı Sultan Yeğen ve seçim komitesi başkanı yine aday adaylarından Deniz Filiz’de tam destek veriyor.

SLOGANLARLA KARŞILANDI

Meltem Mahalle Muhtarlığı toplantısına “Muratpaşa’da Başkan Ümit Uysal” sloganlarıyla gelen Uysal coşkulu bir kalabalıkla karşılandı. Miting havasında geçen toplantıda Uysal, 20 yıldır Meltem’de yaşadığını ifade ederek, “İnsan odaklı belediyecilik anlayışı ile eşit ilişkinin tesis edileceği eşit hizmet dağılımının olacağı bir Muratpaşa hayal ediyoruz” dedi.

meltem-ümit-uysal1

HER ZAMAN DİYALOG

30 Mart’tan itibaren yeni bir dönem başlayacağına değinen Uysal, “Diyaloga açık bir yönetim anlayışı içinde olacağız. Göstermelik hizmetlerle değil yerinde dokunuşlarla ekstra beton yoğunluğuna geçit vermeyen bir anlayışla hareket edeceğiz. İnsana ve doğaya saygılı planlamaların içinde olacağız” diye konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa