Kapat
VOSVOSLAR BULUŞTU
VOSVOSLAR BULUŞTU
Fener Caddesi, VosTalya’07’nin 2014’teki ilk brunch buluşmasında VosVoslarla buluştu. VosVos severler gün boyu caddede keyifli bir Pazar günü yaşarken VosVoslar ile fotoğraflar çektirerek güneşli Pazar gününün tadını çıkarttılar. Fener Caddesi...
6 Ocak 2014 18:00
Font1 Font2 Font3 Font4

Fener Caddesi, VosTalya’07’nin 2014’teki ilk brunch buluşmasında VosVoslarla buluştu. VosVos severler gün boyu caddede keyifli bir Pazar günü yaşarken VosVoslar ile fotoğraflar çektirerek güneşli Pazar gününün tadını çıkarttılar.

Fener Caddesi ve VosTalya07 buluşmasında klüp başkanı Mehmet Çor ve klüp üyeleri caddeye renk katarken Antalya’nın ünlü simaları da çocukları ile oradalardı. Fulya Sarman, Ceylan Çıkla, Özer Saraçoğlu gibi ünlü simalar organizasyona katılan herkes ile tek tek ilgilenirken Fener Caddesi’ndeki tüm esnaf da vosvos severlere ev sahipliği yaptı.

vosvos 4

ostalya 07 Antalya VosVos Severler kulübü 2007 yılında VosVos nostaljisine gönül vermiş, VosVos ruhunu içlerinde taşıyan VosVos severler tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde var olan benzer kulüpler arasında nitelikli etkinlikleri ile dostluk saygı, hoşgörü, doğa sevgisi, sosyal kültürel dayanışma, insancıl ilişkileri ile yani VosVos felsefesiyle yerini almıştır.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa