Kapat
WİLKOMMEN SİE
WİLKOMMEN SİE
Antalya’nın Almanya Konsolosu Karin Köller Vali Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Konsolos Köller, Vali Öztürk’ün yeni görevini tebrik ederek, başarılar diledi. Öncelikle Almanya Büyükelçisi ve Başkonsolosun selamlarını ileterek, Vali Öztürk’ü...
3 Ağustos 2013 00:07
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya’nın Almanya Konsolosu Karin Köller Vali Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Konsolos Köller, Vali Öztürk’ün yeni görevini tebrik ederek, başarılar diledi. Öncelikle Almanya Büyükelçisi ve Başkonsolosun selamlarını ileterek, Vali Öztürk’ü makamında ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Antalya’da yerleşik yaşayan ve turist olarak gelen Almanların ilk sıralarda bulunduklarını, bu nedenle Antalya’da konsolosluk olmasının önemine değinerek, Konsolosluğun çalışmaları hakkında Vali Öztürk’e bilgi verdi. Ayrıca Expo 2016’da konsolosluk olarak yardıma hazır olduklarınıda belirtti. 4 Ekimde kutlanacak olan Almanya’nın birleşmesini kutlama törenine davette bulundu.

        Vali Sebahattin Öztürk hoş geldiniz diyerek Almanya ile devam eden güzel bir işbirliği, iki ülke arasında özel bir bağ olduğunu belirtti. Sorunları dile getirmede konsolosluğun çok önemli bir misyonu olduğunu ve sorunların çözümü noktasında işbirliğine en üst seviyede devam edeceklerini ifade etti. Expo 2016 ‘da bir Alman Bahçesi yapmanın en büyük yardım olacağını belirtti Ziyaretin sonunda Konsolos Karin Köller Vali Sebahattin Öztürk’e Almanya’yı tanıtıcı bir kitap hediye etti.

AAYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa