Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
YANLIŞLIKLA GÖZALTINA ALINMIŞLAR!
YANLIŞLIKLA GÖZALTINA ALINMIŞLAR!
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Akdeniz Üniversitesi’ne yapılan FETÖ operasyonunda 20 akademisyenin yanlışlıkla gözaltına alındığını ve özür dileyip serbest bıraktıklarını söyledi Antalya Valisi Münir Karaloğlu,FETÖ’ye karşı yapılan operasyonlarda zaman zaman yanlışlıkların...
1 Ağustos 2016 16:11
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Akdeniz Üniversitesi’ne yapılan FETÖ operasyonunda 20 akademisyenin yanlışlıkla gözaltına alındığını ve özür dileyip serbest bıraktıklarını söyledi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu,FETÖ’ye karşı yapılan operasyonlarda zaman zaman yanlışlıkların olduğunu belirterek, Akdeniz Üniversitesi’nde yapılan operasyonda FETÖ ile ilişkisi olmayan 20 akademisyenin yanlışlıkla gözaltına alındığını söyledi.
Vali Karaloğlu, “Zaman zaman yanlış yaptığımızda oluyor. Kurunun yanında yaşlar da yanıyor. Bunun farkındayız. Üniversitede operasyon yapıldı orada bazı hocalarımız bunlarla ilgisi olmamasına rağmen bizim yanlışımızla o listelerde yer aldılar. Biz yanlışı fark eder etmez özür dileyip hemen hatamızı düzelttik.
Antalya Valisi Münir Karaloğlu
Bu hengame içinde bazen isim, bazen de olay benzerliği nedeniyle bazen bir hesap bir telefon gibi farklı uygulamalarla ilgisiz arkadaşları da aldığımız oluyor. Onlar da haklarını helal etsinler. Ne polisin ne de bizim bir kastımız yok. Bunların farkına varır varmaz düzeltiyoruz. 20’ye yakın bir hocamızı bu nedenle serbest bıraktık. Son sayı gözaltına alınan tutuklanan açığa alınan bin 750 civarında” dedi.

KAYNAK: NTVYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa