Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
YENİ REKTÖR KOLTUĞUNA OTURDU
YENİ REKTÖR KOLTUĞUNA OTURDU
  Hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevden alınan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İsrafil Kurtcephe’nin yerine vekaleten görev atanan Prof. Dr. Mustafa Ünal, yazılı bir açıklama yaparak, “Biz büyük bir aileyiz” dedi Akdeniz...
13 Kasım 2015 13:24
Font1 Font2 Font3 Font4

 

Hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevden alınan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İsrafil Kurtcephe’nin yerine vekaleten görev atanan Prof. Dr. Mustafa Ünal, yazılı bir açıklama yaparak, “Biz büyük bir aileyiz” dedi

Akdeniz Üniversitesi yeni Röektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın açıklaması şöyle; 

Yükseköğretim Genel Kurulu’nun 12.11.2015 tarihli toplantısında alınan kararla Akdeniz Üniversitesi Rektörlük görevine vekalet etmem uygun görülmüştür.

 

Üniversitemiz 33 yıllık köklü tarihi ve   60 bine yaklaşan öğrencisi ile ülkemizin en önemli ve en büyük eğitim kurumlarından biridir. Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle, bilim insanlarıyla ve çalışanlarıyla büyük bir ailedir ve dayanışma içindedir.

Prof.-Dr.-Mustafa-Ünal

Tartışmaları bir kenara bırakarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üniversitemiz bilimi ve bilimsel bilgi üretimini önceleyen, ürettiği bilimi teknolojiye dönüştüren ve insanlığın hizmetine sunan, ifade ve araştırma özgürlüğünü savunan, sorgulayan, katılımcı, paylaşımcı ve çevreye duyarlı  bir üniversite olma konusunda azimle devam edecektir.

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa