Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
YGS’YE GİRECEKLERE ÖNEMLİ DUYURU
YGS’YE GİRECEKLERE ÖNEMLİ DUYURU
 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2017-YGS) Antalya İl Merkezi ile birlikte Manavgat, Alanya ve Kumluca İlçelerinde,12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak. YGS’YE GİRECEKLERE ÖNEMLİ DUYURU ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMADA ŞÖYLE DENİLDİ; Ölçme, Seçme...
27 Şubat 2017 19:51
Font1 Font2 Font3 Font4
 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2017-YGS) Antalya İl Merkezi ile birlikte Manavgat, Alanya ve Kumluca İlçelerinde,12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak.

YGS’YE GİRECEKLERE ÖNEMLİ DUYURU

ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMADA ŞÖYLE DENİLDİ;

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı’nın sınavların uygulanmasına ilişkin aldığı güvenlik önlemleri uyarınca, nüfus cüzdanı / T.C. Kimlik Kartı veya geçerli pasaportu yanında bulunmayan adaylar sınava alınmamaktadır. Bu durum, nüfus cüzdanını / T.C. Kimlik Kartını sınavdan önce veya sınav günü kaybeden adaylar için sorun yaratmakta, hafta sonu tatili olması dolayısı ile sınava girememelerine sebep olmaktadır.
Adaylar ve aileleri için büyük önem arzeden bu sınavda, adayların böyle bir sorun yaşamamaları amacıyla; İlimizde Sınav Merkezi olan  Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu, Alanya, Manavgat ve Kumluca İlçelerinde, İlçe Nüfus Müdürlükleri 12 Mart 2017 Pazar günü 07:00 – 09:45 saatleri arasında hizmet verecektir.
Tüm kamuoyuna ve vatandaşlara duyurulur.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa