Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Kumluca’da bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Domatexpo  “Domates ve sera teknolojileri” fuarı, katılımcı firma temsilcilerine plaket verilmesiyle sona erdi.   Kumluca Toptancı Hali içerisinde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve 3 gün...
22 Kasım 2015 20:26
Font1 Font2 Font3 Font4

Kumluca’da bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Domatexpo  “Domates ve sera teknolojileri” fuarı, katılımcı firma temsilcilerine plaket verilmesiyle sona erdi.

 

Kumluca Toptancı Hali içerisinde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve 3 gün süren Domatexpo “Domates ve sera teknolojileri” Fuarı, renkli görüntülerin ardından düzenlenen katılımcı firmalara plaket töreniyle sona erdi.

 

Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, MSK Fuarcılık Genel Müdürü Buket Tekinsoy, Kumluca Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan, Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş ve Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay’dan oluşan heyet, fuarın son gününde firma stantlarını ziyaret ettiler.

 

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, fuarın her geçen yıl bir önceki yıla göre hem katılımcı firma, hem fuarda tanıtılan ürünler hem de ziyaretçi yoğunluğu açısından büyüdüğünü ve geliştiğini söyledi.

4.-Domatexpo-Fuarı-Sona-Erdi-4

Bunun da bölge ve domates üreticisi çiftçilere artı katkılar sağladığını ifade eden Çetinkaya, “Domatexpo Fuarımız Türkiye’de ilk ve tek ürün bazlı ihtisas fuarıdır. Fuarımız her yıl farklı temalar altında gerçekleştiriliyor. Bölgemiz ve domates üreticisi çiftçilerimize büyük katkıları var. İnşallah gelecek yıllarda da daha renkli ve güzel fuar organizasyonları gerçekleştirerek fuarımızı sürdürmeye gayret edeceğiz” dedi.

 

Bu yıl fuara yerli ve yabancı 80 firmanın 100 stantta ürünlerini tanıttıklarını kaydeden Çetinkaya, gelecek yıllarda bu sayının daha da fazla olması için çalışacaklarını bildirdi.

Açıklamanın ardından Kumluca Kaymakamı Polat Kara ve Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın da bulunduğu heyet, fuara katılan firmaların stantlarında firma temsilcilerine teşekkür plaketi verdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa