Kapat
ZOR KOŞULLARDA BÜYÜK İŞLER BAŞARDIK
ZOR KOŞULLARDA BÜYÜK İŞLER BAŞARDIK
Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu’nun, Finike Merkez Yeni Mahalle’de yaptığı toplantıda adeta bir izdiham yaşandı. Finike’ye 25 senedir yaptığı hizmetleri anlatan tecrübeli Belediye Başkanı Dülgeroğlu, ‘‘Finike’nin eski...
8 Mart 2014 22:18
Font1 Font2 Font3 Font4

Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu’nun, Finike Merkez Yeni Mahalle’de yaptığı toplantıda adeta bir izdiham yaşandı.

Finike’ye 25 senedir yaptığı hizmetleri anlatan tecrübeli Belediye Başkanı Dülgeroğlu, ‘‘Finike’nin eski halini gençlerimiz bilmez. Büyüklerinize sorun ve ‘Nail Finike’ye ne yapmış’ diyenlere cevabını siz de verin. Bu hizmetleri kolaylıkla da yapmadık. Az personelle çok iş başardık. Dar bütçeyle büyük hizmetlere imza attık. Buna rağmen Türkiye’de bulunan 3252 belediye arasında borçsuz olan 8 belediyeden bir tanesi de Finike Belediyesi’dir. İşte bu yüzden 25 senedir 5 kez üst üste bu halk beni seçti. İşte bu yüzden değerli Finikeliler yine beni seçecek’’ dedi.

Yaptıklarımızdan çok yapmadıklarımız önemli diyen Dülgeroğlu, ‘‘Finike’de her şeyi yaptık. Sadece Belediye binamız kalmıştı. Onu da bilerek en sona bıraktım. Önce halkımın zorunlu ihtiyaçlarını giderecek projeleri yaptık. Belediye binasının da projesi ve parası hazır, ancak Bütünşehir Kanunu çıkınca Büyük Finike’ye yetecek bir belediye iş hanı yapalım diyerekten erteledik. Şimdi daha büyük bir proje çizdirdik ve belediyelerin birleşmesi itibariyle de temellerini atacağız. Bunun yanında portakal bahçelerimizi imara açmadık. Finike’nin en değerli mirası olan bu yeşilliği rant için peşkeş çekmek isteyenlere yedirmedik. Bunun yanında Finike’nin doğasını bozacak çarpık turizmi ve beş yıldızlı otelleri kabul etmedik. Çünkü bu Finike2ye zarardan başka bir şey getirmeyecekti. Bu yüzden tarımla barışık bir turizm anlayışıyla yeni projeler üretiyoruz. Çünkü Finike her şeyin en iyisini hak ediyor’’ diye konuştu.

Toplantının ardından Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayımız Nail Dülgeroğlu ve İlçe Başkanı Ömer Esen, MHP’den AK Parti’ye  katılan Salim Özgül, Mustafa Özgül, Selahattin Özgül, ve İsmail Özgül’e rozetlerini taktılar.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa